78

Geotermikus minta

(Geotermic pattern)
OLAJ, VÁSZON, 50 X 65 CM, J. A HÁTOLDALON ARAB FELÍRATTAL 1973
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (83 EUR*, 92 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%