77

Hincz Gyula (1904-1986)

Cím nélkül

(Untitled)
akvarell, kollázs, papír, 87 x 61,5 cm, j.j.l.: Hincz IV. 73
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (514 EUR*, 556 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%