97

Klie Zoltán (1897-1992)

Mesekert

(Fabled garden)
akvarell, papír, 39 x 48 cm, j.j.l.: Klie 1960
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%