120

Kondor Béla (1931-1972)

Dózsa halála - Dózsa sorozat 9.

(Death of Dózsa)
rézkarc, papír, 24 x 21,5 cm, j.j.l.: Kondor
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%