119

Kondor Béla (1931-1972)

Kisemmizett szegények - Dózsa sorozat 13.

(Underprivileged)
rézkarc, papír, 14,5 x 7 cm, j.j.l.: Kondor
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%