130

Lehel István (1917-1973)

Univerzum

(Universe)

olaj, farost, 40x50cm, j.j.l.: Lehel 1972 XI. 5.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%