145

Luzsicza Lajos (1920-2005)

Dunakanyar

(Danube bend)
AKVARELL, PAPÍR, 35 X 48 CM, J.J.L.: LUZSICZA L 1969
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (83 EUR*, 92 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%