146

M. Péter János (1941)

Hegyek

(Mountains)
OLAJ, PAPÍR, 28 X 34 CM, J.B.L.: M. PÉTERJÁNOS '91
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (28 EUR*, 31 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%