147

Marosán Gyula (1915-2003)

Kompozíció II

(Composition II.)
akvarell, papír, 26,5 x 37 cm, j.j.l:: Marosán1958
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%