153

Nyáry Évan (1946)

Ősmagyarok életfája

(The tree of life)
olaj, vászon, 160 x 90 cm, j.j.l.: NyÉ ' 96
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 222 EUR*, 2 446 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%