154

Orosz Gellért (1919-2002)

OH 471 VII, 1976

(OH 471 VII, 1976)
olaj, vászon, 40,5 x 40,5 cm, j.a.hátoldalon: Orosz Gellért
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%