155

Papp Oszkár (1925-2011)

Tao sorozat, Ágazó lélekkel, 1981

(Tao series)
olaj, karton, 32 x 25 cm, j.j.l.: Papp O. 1985
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%