156

Péli Tamás (1948-1994)

Anatóliai hegyek

(The mountains of Anatolia)
olaj, farost, 80 x 60 cm, j.j.l.: Péli
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (694 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%