167

Sándorfi István (1948-2007)

Julius

olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.b.l.: SI-64
Kikiáltási ár: 800 000 Ft (2 222 EUR*, 2 446 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%