161

Szentendrei utca

(Street of Szentendre)
olaj, vászon, 60 x 90 cm, j.j.l.: Rozs János
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (208 EUR*, 229 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%