187

Szurcsik János (1931)

Sínek között

(Between the rails)
OLAJ, VÁSZON, 60 X 80 CM, J.J.F.: SZURCSIK 1977
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (139 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%