192

Tóth Imre (1929-2004)

Öregen

(Growing old)
RÉZKARC, PAPÍR, 15 X 13 CM, J.J.L. TÓTH IMRE 970
Kikiáltási ár: 5 000 Ft (16 EUR*, 17 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%