202

Verebics Katalin (1980)

Zsófival II.

(With Zsófi II.)
olaj, vászon, 61 x 61 cm, j.a hátoldalon: Verebics Katalin 2009
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%