216

Ács Ágoston (1889-1947)

Falusi idill

(Villager idyll)
OLAJ, FA, 44 X 55 CM, J.J.L.: Ács Ágoston
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%