241

Csáki-Maronyák József (1910-2002)

Balatoni táj ladikokkal

(Balaton with boats)
OLAJ, VÁSZON, 100 X 160 CM, J.B.L.: CSÁKY MARONYÁK J.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%