265

Gráber Margit (1896-1993)

Asztali csendélet

(Still-life on a table)
OLAJ, VÁSZON, 75 X 85 CM, J.B.F.: GRÁBER
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%