Iványi-Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet

(Still-life)
olaj, vászon, 65 x 50 cm, j.j.l.: Iványi Grünwald Béla, a hátoldalon autográf felírat: Én festettem Iványi Grünwald Béla MNG bírálati szám: 478/972