306

Jancsek Antal (1907-1985)

Teraszon

olaj, vászon, 80 x 60 cm, j.b.l.: Jancsek A.
Kikiáltási ár: 95 000 Ft (305 EUR*, 330 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%