309

Juszkó Béla (1877-1969)

Attila ravatalánál

(At Attila's bier)
olaj, vászon, 180x285cm, j.b.l.: juszkó 1935, j.j.l.: Attila ravatalánál (rovásírással)
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft (8 033 EUR*, 8 694 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%