315

Kaplan, Anatoli (1902-1980)

Héber sírkő

(Hebrew gravestone)
litográfia, papír, 62 x 47 cm, j.j.l.: Kaplan 69
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%