Kovács Mihály (1818-1892)

Herkules válaszúton

(Hercules at the crossroads)
olaj, fa, 34x52,5cm, j.j.l.: Kovács M., Hátoldalán Szépművészeti Múzeum Bírálati szám: 293/2007