324

Kovács Mihály (1818-1892)

Herkules válaszúton

(Hercules at the crossroads)
olaj, fa, 34x52,5cm, j.j.l.: Kovács M., Hátoldalán Szépművészeti Múzeum Bírálati szám: 293/2007
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft (3 213 EUR*, 3 478 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%