300

Ló és ökör

(Horse and ox)
OLAJ, VÁSZON, 60 X 75 CM, J.J.L.: OLVASHATATLAN. 911
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%