331

Márffy Ödön (1878-1959)

Akt

(Nude)
tus, ceruza, papír, 34 x 24 cm, j.b.l.: Vásárhelyi Zoltán barátomnak 949 XII, j.j.l:: Márffy
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%