335

Mihalik Dániel (1869-1910)

Tavaszi borulás

(Cloudy sky in spring)
OLAJ, VÁSZON, 120 X 150 CM, J.B.L.: MIHALIK D. 900
Kikiáltási ár: 90 000 Ft (289 EUR*, 313 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%