344b

Nádler Róbert (1858-1938)

Drávasztára mellett

(Coast)
OLAJ, KARTON, 53X43CM, J.J.L.: NÁDLER RÓBERT
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%