351

Pállya Carolus (1875-1930)

Vásár

(Market)
olaj, fa, 22 x 32 cm, j.j.l.:Carolus Pállya 939
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%