352

Pállya Celesztin (1864-1948)

Cigánylány

(Gypsy girl)
olaj, fa, 10 x 10 cm, j.j.l.: Pállya Cel.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%