362b

Püttner Joseph Carl (1821-1881)

Tájkép folyóval

(Landscape with a river)
OLAJ, VÁSZON, 34,5X42,5CM, J.K.L.: PÜTTNER 1844
Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%