364

Rafael Győző Viktor (1900-1981)

Tere-fere

(Chitchat)
olaj, fa, 125 x 97 cm, j.j.l.: Ráfael 1945
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%