369

Schickedanz Albert (1846-1915)

Erdőbelső

(Inside of a forest)
olaj, vászon, 66 x 82 cm, j.n.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%