Array: Jelenetek az otrandoi csatából, 1917 május 15 II. kép --- kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

369

Seits, Johann (1887-1967)

Jelenetek az otrandoi csatából, 1917 május 15 II. kép

akvarell, papír, 16 x 24 cm, j.j.l.: J. Seits Gruz 1924 (a kikiáltási ár a B,C,D,E,F egybe induló tételekre vonatkozik)
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%