Array: Jelenetek az otrandoi csatából, 1917 május 15 V. kép --- kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Seits, Johann (1887-1967)

Jelenetek az otrandoi csatából, 1917 május 15 V. kép

akvarell, papír, 19 x 28 cm, j.j.l.: J. Seits Gruz 1924 (a kikiáltási ár a B,C,D,E,F egybe induló tételekre vonatkozik)