371

Szalay Lajos (1909-1995)

Szalome

(Salome)
szitanyomat, papír, 31,5 x 38 cm, j.j.l.: Szalay Lajos j.b.l.: 4/100
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%