374

Szlávik Lajos (1922)

Virágcsendélet

(Still-life)
OLAJ, VÁSZON, 60 X 50 CM, J.B.L.: SZLÁVIK L 58
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%