" />
Szőnyi István (1894-1960)

Körmenet

(Procession)
olaj, karton, 30,5x24cm, j.j.l.: Szőnyi MNG bírálati szám: 623/973, hátoldalán autográf felirat: "Szőnyitől kaptam 1947-ben az Epresben"