379

Szőnyi István (1894-1960)

Téli táj

(Winter landscape)
rézkarc, papír, 44 x 60 cm, j.j.l.: Szőnyi istván
Kikiáltási ár: 22 000 Ft (71 EUR*, 77 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%