380

Telepy Károly (1828-1906)

Hegyvidéki táj

(Mountain landscape)
olaj, fa, 12 x 17,5 cm, j.j.l.: Telepy K
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%