381

Thoma Joseph (1835)

Alpesi táj

(Alpine landscape)
olaj, vászon, 69 x 105,5 cm, j.b.l.: Thoma J. 961
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%