AKVARELL, PAPÍR, 60 X 44 CM, J.J.L.: TABÁNYI UDVAR 1928 TIBAI TAKÁTS J
" />
Tibai Takáts János (1876-1943)

Tabáni udvar

(Yard of "Tabán")