501

Arany karkötő

(Golden bracelet)
14 k arany, 39,2 g, 19,5 cm, jelzett:1937-1966 közötti fémjel, adójel
Kikiáltási ár: 170 000 Ft (546 EUR*, 591 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%