418

Bécsi antik ezüst gyertyatartó pár

(Antique silver candelabra from Vienna)
13 latos antik ezüst, 256+258 g, 24 cm, jelzett: Bécs, 1845-ös fémjel, VA mesterjegy
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%