435

Bécsi antik ezüst kínáló

(Antique silver serving-plate from Vienna)
13 latos antik ezüst, 186 g, 13 x 17 cm, jelzett: Bécs, 1840, AW mesterjegy
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%