398

Bécsi ezüst asztalközép

(Silver serving plate from Vienna)
800-as finomságú ezüst, színezett üveg, nettó 159 g, 21 x 25 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel, AB mesterjegy
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%