433

Bécsi ezüst cukordoboz

(Silver sugar box from Vienna)
800-as finomságú ezüst, 541 g, 14 x 16 x 14 cm, jelzett: Bécs 1872-1922 között használt fémjel, AK mesterjegy
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%