420

Bécsi ezüst olaj és ecettartó

(Silver oil and vinegar holder from Vienna)
800-as finomságú ezüst, fújt üvegbetéttel, nettó: 256 g, 24 cm, jelzett: Bécs, 1872-1922 között használt fémjel AB mesterjegy
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%